Buradasın
Ana Sayfa > Foto Galeri > 2015 İlkbahar Yaz Saç Aksesuar Modelleri

2015 İlkbahar Yaz Saç Aksesuar Modelleri

Son Moda Saç Aksesuar Modelleri

2015 senesinde güneşli bir günde sizleri, bol bol yeşilli, çiçekli günler bekliyor. Nisan yağmurları henüz devam etmekte. Ama bu yeni sezona ayak uydurmanız gerekir. Kendimizi yenilenen mevsim gibi yenilememiz lazım. Bunun için öncelikle bereleri bir kenara atalım. Rengarenk olan süslü, püslü saç aksesuarlarını hayatımıza sokalım. Siz de 2015 de ilkbahar yaz sezonunda sizleri neler bekliyor ?

Çiçekli Taçlar ve Canlı Çiçekler

Çiçekli taçlar 2015 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkan trendlerden. Bu taçlar sizin içinizi kıpırtacak. Marchesa 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda bu modeller oldukça çok. Bu modellerle kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Siz de çiçekli taçları kullanmak istiyorsanız size önerim doğallıktan yana olmanız. Doğal saç, hafif dalgalı, açık saç modelleriyle birlikte çiçekli taç modellerini kullanırsanız güzelliğinize güzellik katarsınız.

Çiçekli taç modellerinin yanı sıra birde canlı çiçekler diye saç aksesuarları da oldukça trend. Dolce & Gabbana ‘nın defilesinde modellerin saçı için yapay çiçekler yerinde canlı çicekler bulunuyordu. Oldukça şık görünen canlı çiçekler modern bir görünüme sahip edecek sizi. Dolce & Gabbana ‘nın defilesinde Taze güller ve karanfiller, tercih edilen küçük topuzlar üzerine kondurulmuştu.

Altın Rengi Aksesuarlar

Bu sezon saçlarımız çok süslenecek. Özellikle Altın renkli tokalar oldukça şık bir görüntüye yol açıyor. Celine defilesinde altın rengi yuvarlak saç tokaları kullanırdı. Bunun yanı sıra Valentino defilesinde de altın rengi küçük deniz kabukları kullanıldı. Hafif dalgalı, plaj saçı ile kombinlenen deniz kabuğu şeklindeki bu tokalar yaz için çok modern bir seçim olacak.

İpek Eşarp

2015 ilkbahar yaz sezonunda Missoni, Barbara Bui gibi ünlü isimlerinde defilesinde ipek eşarp ve file şeklinde saç fularlarına yer verilmişti. Desenli eşarplar , Canlı renkteki rujlarla birlikte saça sarık gibi dolanmış tam bir 1940 lı yılların havasını vererek bir görünüm yakalanmış. Bir başka kullanım şekli ise ense topuzunun üzerine bağlanarak kullanım. Bu tarz kullanımda oldukça dikkat çekmiştir.

Bir önceki yazımızda 2015 İstikbal Genç Odası Takımları başlığı içeren makalemizde 2015 istikbal genç odası, genç odası modelleri ve genç odası takımları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top