Buradasın
Ana Sayfa > Moda > 2016 Bavul Modelleri

2016 Bavul Modelleri

2016 Bavul Modelleri

2016 bavul modelleri, fazlası ile şık ve dikkat çekici. Her türlü seyahatleriniz de gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı ürünler için mutlaka 2016 kataloglarını beklemeniz gerekir. Bavulların genel olarak bayan, erkek ayrımı yoktur. Fakat bazı tasarımların fazlası ile aksesuar taşıması daha fazla bayanlara yönelik olduğunun göstergesi oluyor.

 Canlı Renkler Üretiliyor

Kırmızı, turuncu, pembe, sarı ve çok daha fazla net renklerin üretiliyor olması, canlı bir yılın göstergesi olacak. 2016 bavul koleksiyonu için set halinde yapılan satışların çok fazla ön planda olduğunu söylemek gerekir. El bavullarının sempatik ve minik halleri artık yerini minik ve tekerlik bavullara bıraktığı da görülüyor.

El Bavulları

2016 el bavulları için şıklığın ve kullanışlılığın adresi olabilecek markalar söz konusu olacak. kahverengi ve pembe tonlarının hakim olduğu el bavullarında; şıklık daha fazla minyon görüntü ile sağlanıyor. El bavullarının ikili tutma kulpları ve bazen de bunların malzemelerinin farklılaşması söz konusu olabiliyor. Bavulların içerisinde, cüzdan ve farklı mini göz ayrıntıları da 2016 üretimlerinde yer alıyor.

 

 

 Çift Ve Dört Tekerlikli Bavul Çeşitleri

Çift ve dört tekerli bavullar ile birlikte hem çok daha kolay yolculuklar hem de çok daha fazla eşya kapasitesi söz konusu olmaya başladı. Her renkten üretiminin mümkün olduğu ve 2016 yılı üretimlerinin içerisinde özel olarak en küçük boyunun da olabileceği söz konusu. Bavulların renk ve şekilleri bakımından farklılaşması bazı karışıklıkların da önüne geçecektir. Deri kaplı, kumaş kaplı ve çok daha farklı dizayn şekilleri ile tasarlanmış bavulların arasından kendiniz için en uygun olanını seçerek işe başlamalısınız. 2016 bavul modelleri ile birlikte valiz şıklığını da hayatınıza sokmaya başladığınızı göreceksiniz.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top