Buradasın
Ana Sayfa > Genel > 2016 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

2016 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu iğne oyası modelleri gelin bohçalarında ve düğün için verilen hediyelik bohçalarında yer alan el işleri arasında gelmektedir. Boncuklu oya modelleri istenilen boyutta ve ölçülerde yapılabilmektedir. Yemeni ve ya yazmaların rengine ve desenine uygun olarak seçilen boncuk seçimleri ile güzel bir kombin sağlanmaktadır.

Boncuklu iğne oyaları ister tığ işi ile istenirse de iğne oyası şeklinde yapılabilir. Bu tamamen sizin el becerinize ve öğrendiğiniz el işine bağlıdır. Boncuklu iğne oyası örnekleri olarak renkli seçimleri arıyor ve bir türlü bulamıyorsanız galerimizde tüm bu özelliklere sahip boncuklu yazma oyalarını bulabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri, boncuklu oya modelleri, boncuklu iğne oyaları, boncuklu iğne oyası örnekleri, iğne oyası boncuklu

İğne oyası boncuklu olarak yapılmak istenirse önce yemeni satın alınmalı ardından ise renklere uygun olan tahta boncuklar, inciler, pullu boncuk gibi seçenekler değerlendirilebilir.

Küçük oyalar için daha küçük boncukları büyük oyalar için ise daha orta boyutlarda ki boncuk seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top