Buradasın
Ana Sayfa > Genel > 2016 En Moda Çanta Modelleri

2016 En Moda Çanta Modelleri

Kıyafetlerimizin tamamlayıcı unsuru olan ve bayanlar için oldukça önemli bir aksesuar olan çantalar 2016 in yeni modelleri ile alıcıların beğenisine sunuluyor. Yazın açık renklerle birlikte tercih edilen gözenekli ya da şeffaf çantanın içinin görülebildiği modeller daha çok tercih edilirken bu tercih yerini kışın koyu renkli ve büyük çantalara bırakıyor. Giydiğiniz kıyafete veya ayakkabınıza eşlik edecek renklerde seçim yapmanız size kalmış fakat bu sene daha özgür ve birbirinden bağımsız renkler kendini gösteriyor.

Kişiye daha free ve cool bir görünüm kazandıran bağımsız çanta seçimi sizi tarz bir havaya sokuyor. Eskiden gideceğiniz mekana ve zamana göre farklı çanta seçimleri yapmanız gerekebilirdi. Örneğin sadece düğüne giderken kullanılan küçük el çantaları olan portfoyler ki cüzdanı andıran biçimde küçük olanları bile varken bugün günlük hayatta da gençlerin sıkça tercih ettiği yaygın kullanılan çantalar haline gelmiştir.

çanta modeller, 2016 çanta, moda çantalar, çanta markaları, çantalar

Kısacası bu yıl daha özgür renk ve model seçimleri hit olmuştur ama siz gelenekselci yanınızdan taviz vermek istemeyenlerdenseniz kıyafetinize ve ayakkabınıza uygun renkleri ve modelleri seçmekte tabi ki özgürsünüz.

Şimdi 2016 yılının hit çanta modellerine birlikte bir göz atabilir ve kendimize uygun model seçimini yapabiliriz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top