Buradasın
Ana Sayfa > Genel > 2016 Kış Ruj Renkleri

2016 Kış Ruj Renkleri

Moda olarak genellenen kavram sadece giyim kuşam olarak algılansa da dış görünüşümüz makyajımızla, kıyafetlerimizle, ayakkabı ve çantalarımızla, takıp takıştırdıklarımızla bir bütündür. Zevkimizi ortaya çıkaran şey dış görünüşümüzse, makyajı ortaya çıkaran da ruj rengidir. Kişiden kişiye, zevkten zevke göre kullanımı farklılık gösteren ruj renkleri, her sezonda farklı popüler renklere bürünür. Bu kış alışılmışın dışında, renk cümbüşünün vücut bulacağı bir moda akımı gözler önünde olacak. 2016 kış ruj renkleri nin gözdesi ise bordo. Bu sezon genel olarak solgun makyaj ön planda olacağından bordo ruj, solgun makyaj bütünlüğünü tamamlamak için uygun bir seçim. Doğru kıyafetlerle ve doğru zamanlarda kullanıldığında kadını çekici kılacak olan bordo ruj, bu sezon en çok rastlayacağımız ruj renkleri arasında. Siyah ve kahverengi gibi kış renkleri ile de uyum sağlayan bir renk olması sebebiyle bayanların günlük hayatlarında, çalışma hayatlarında rahatlıkla kullanabileceği bir renk. Ten renklerine göre çeşitli tonlara sahip olması da bordoyu daha kullanışlı hale getirmekte.

Tabii ki kırmızı ve pembe rujlar bu kış

da vazgeçilmez ruj renkleri arasında var olmaya devam edecek. Kadının feminenliğini ortaya çıkaran kırmızı ve pembe rujlar, dudaklarına güvenen bayanlar tarafından sıkça tercih edilmekte.

Sarı, yeşil, turuncu, mavi, siyah gibi ruj rengi olarak görmeye pek alışkın olmadığımız renkler de bu sezon çılgın bir tarza sahip bayanların gözdesi olacak.

 

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top