Buradasın
Ana Sayfa > Moda > 2016 Mango Çanta Modelleri

2016 Mango Çanta Modelleri

2016 Mango Çanta Modelleri

Bayanların özellikle önem verdiği çanta ayrıntısını fazlası ile dikkate alan Mango, 2016 üretimleri için gaza basmış görünüyor. Mango 2016 çanta modelleri, hem sırt çantası, hem yandan modeller hem de kol çantaları şekilde devam eder iken, el çantaları ve cüzdanlar da tabi ki unutulmamış.

Mango Çanta Seçenekleri

2016 Mango bayan çanta modelleri içerisinde, her renk hakim. Farklı kesim ve farklı modeller ile uygulanan her desen dikkat çekici ve albenisi yüksek olarak karşımıza çıkıyor. Takma şekilleri bakımından sayısızca seçeneğe sahip olma lüksünü sunan Mango, kalitesinden de asla taviz vermemeye devam ediyor. El çantaları ve cüzdanlar için 2016 koleksiyonun da fazlası ile aksesuarlar hakim. Zincir dolu ayrıntılar ve işlemeli minik kulplar oldukça şık ve farklı bir görüntü kazanmanıza yardımcı olacak. Leopar severler 2016 Mango koleksiyonu içerisinde unutulmamış. Her çanta modelinde leopar renklerinin hakim olduğu modeller de büyük bir titizlik ile tasarlanmış. Uzun kulplar ve tam anlamı ile zincirli ayrıntılar ile hazırlanmış modeller ile Mango bu sezon da fazlası ile dikkat çekecek gibi.

timthumb - Kopya

 Mango Kalitesi

Kalitesinden asla taviz vermeyen Mango, 2016 tasarımlarında da her müşteri portföyüne hitap etmekten ziyade, kendi müşteri kitlesinin memnuniyetini sağlamaya çalışıyor. Uygun ve şık ürünleri aynı raf içerisinde bulabileceğiniz Mango, kalitenin ve farklılığın adresi. Deri ürünler kadar var olan, kumaş ve farklı malzeme tasarımların da gereğinden çok daha uzun ömürlü olduğunu söylemek gerekir. Mango 2016 koleksiyonu içerisinde klasik çantalara da yer verecek iken aynı zamanda klasik ile birleşen spor şıklığını da gözler önüne serecek gibi görünüyor.  İstediğiniz her kombininiz için bulabileceğiniz renkli çantalar ile Mango, bu sezon da vazgeçilmeziniz olacak.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top