Buradasın
Ana Sayfa > Genel > 2016 Örgü Lif Modelleri

2016 Örgü Lif Modelleri

Marifetli kadınların ellerinden çıkan örgü lif modelleri çeyizlerde sıklıkla kullanılan parçalar arasında gelmektedir. 2016 örgü lif olarak kare lifler, oval lifler, hayvan desenli lifler ve elbise modeli lifler örnek olarak verilebilir. Örgü lif örnekleri eş dost ve çevre dışında sizin için yayınladığımız fotoğraflardan da elde edilebilir. Teknoloji ile birlikte çeyizlerde ki oya çeşitliliğide bir hayli arttı. Gelinlik çağına gelmeden yapılan bu örnekler artık daha geniş bir yelpazeye sahip.

örgü lif modelleri, 2015 örgü lif, örgü lif örnekleri, 2015 lif modelleri, lif örnekleri

2016 lif modelleri arasında renkli iplerden yapılan yumuşak banyo lifler ön planda gibi görünüyor. Son zamanlarda hanımlar arasında olmazsa olmaz banyo lif modelinde elbiseli lif örnekleri gelmekte. Örgü lif resimleri arasından istediğiniz örneği alabilirsiniz. Lif örnekleri el tutmalı olarakta yapılabilir. Bu sayede banyoda rahat bir duş keyfi yaşayabilirsiniz. Lif üzerinde ki desenleri ise bir kaç pratik ile daha güzel hale getirebilirsiniz. Bebek lif modellerinde ise kesinlikle tahriş etmeyen yumuşak ipleri tercih edin.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top