Buradasın
Ana Sayfa > Genel > 2016 Retro Saç Modelleri ve Stilleri

2016 Retro Saç Modelleri ve Stilleri

70’li yılların başarılı saç stilleri arasında kullanılan bu model yine günümüzde moda oldu ve hanımların en fazla tercih ettiği saçlar arasında geldi. 2016 retro saç modelleri arasında renk seçimi farketmeksizin istediğiniz retro saç stillerini kullanabilirsiniz. Retro dalgalı saç kalın dalgalar verilerek ve dalgalar oldukça belirgin hale getirilerek yapılmaktadır. Retro vak dalga denilen bu saç modellerini düğünde, nişanda, kınada, işe giderken veya bir davete katılırken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2016 retro saç, retro dalgalı saç, retro vak dalga, retro saç modelleri, retro saç stilleri

Retro günlük saç modellerini süslemek için fular ve bandanaları kullanabilirsiniz. Retro burgulu saçlar ise size o dönemlerin havasını katacak ve olduğunuzdan daha çekici ve güzel görünebileceksiniz. Retro dalgalı saç yapımı ise genellikle kalın dalgaların verilebileceği maşa ile yapılabilir. Retro vak dalga yapımı için saçlar burgu halinde ve üst üste gelmeyecek şekilde maşaya sarılarak yapılabilir.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top