Buradasın
Ana Sayfa > Moda > 2016 Tiger Ayakkabı Modelleri

2016 Tiger Ayakkabı Modelleri

2016 Tiger Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabı dünyasının içerisinde yer alan en vazgeçilmez markalardan biri de Tiger ayakkabılarıdır. 2016 Tiger modelleri içerisinde zevkinize en uygun olabilecekleri bulun ve hemen şık kombinler hazırlamaya başlayın.

 Şıklığın ve rahatlığın simgesi haline gelen, Tiger dünyası mutlaka farklı renkleri ve çeşitleri ile sizleri 2016 yılı içerisinde de cezp edecek. Mavi Jeanlar ile uyumu göz ardı edilemeyen Tigerlerin, 2016 yılı için hazırlanmış farklı renkleri ile mutlaka şıklığın ve rahatlığın adresi olması söz konusu.

Tiger Modelleri

2016 Tiger modelleri, farklı renkler ile dünyamıza giriyor. Mavi, kot laciverti ve aynı zamanda da bordo renkleri ile dikkat çeken, Tigerler spor dünyasının şıklığını her renginde farklı olarak taşıyor. Deri ana maddesi ile hazırlanmış olan yeni Tiger modelleri bir yandan spor bir yandan da klasik bir hava taşıyor mutlaka, klasik ve spor kombinler de size zevk ile eşlik edebilecek bu ayakkabıları tanımalı ve yakından takip etmelisiniz.

Farklı Renkte Bağcık Seçenekleri

Tiger ayakkabı seçeneklerinin farklı halleri de var. Bir yandan tam anlamı ile sahip olunan renk bir yandan da tam zıttı ile oluşturulmuş bağcıklar ile farklı tarzların dünyasına girmeyi başarıyor. Farklı bağcıklı Tigerler ile tarzınızı gün yüzüne çıkarabileceksiniz. Kot mavisi Tiger ile birleşen sarı renkteki bağcıkların ne kadar da farklı ve farklılık ile birlikte şık olduğunu göreceksiniz.

 Bayan Ve Erkek Tiger Ayakkabıları

Kalitesi bakımından sınır tanımayan Tiger ayakkabılarının; hem bayan hem de erkek ürün seçenekleri var. Aslında, renk ve şekil bakımından pek de farklılık taşımayan ürünlerin, yalnızca ayak numarası büyüklüğü bakımından ciddi bir ayrımı söz konusu oluyor. 2016 bayan Tiger ayakkabıları ile rahatlığın en saf halini yaşayacaksınız.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top