Buradasın
Ana Sayfa > Moda > 2016 Trend Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 Trend Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 taşlı işlemeli tesettür gelinlik

Tesettür gelinlik modelleri tesettürü tercih eden hanımlar için hazırlanan gelinlik modelleri arasında gelmektedir. Tesettürlü gelinliklerde genellikle uzun kollar ve baş örtüsü için özel işlemeli tesettür başörtüsü bulunmaktadır. Trend gelinlik modellerinde bu yılın kış tasarımları vitrinlerde görücüye çıktı bile.

Eğer kış gelini ya da sonbahar gelini olmayı hayal ediyorsanız burada sizin için paylaştığımız en güzel tesettür gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz. 2016 tesettür gelinlik modellerinde bu sezon danteller, fırfırlar, tüller ve çeşitli çiçek desenleri kullanılmaktadır. Baş örtüsü için tesettür gelin başı modellerinde ise yine gelinliğe uygun motiflerde ki işlemeler kullanılmaktadır.

Tesettür gelinlikler de kapalılık ön planda olduğu için ağırlıklı olarak kol kısımlarında ki ve etek kısımlarında ki gösterişe önem verilmiştir. Çok fazla kabarık tesettür gelinlik modelleri yerine düğünde daha rahat hareket edebileceğiniz yumuşak kumaşları tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top