Buradasın
Ana Sayfa > Genel > 2016 Yılı Gelinlik Modelleri

2016 Yılı Gelinlik Modelleri

Gelinlerin günler hatta haftalar önce hazırladıkları gelinlik modelleri hem özel dikim olarak hem de hazır olarak kiralanabilir ve satın alınabilir. 2016 gelinlikler arasında kabarık modellerin aksine daha dar ve dantelli modeller kullanılmaktadır.

Dantelli gelinlikler içerisinde fransız dantelleri ve fransız güpürü gelinlik modelleri dikkatleri çekmektedir. Siz de zarif bir gelin olmak istiyorsanız en güzel ve en şık modellerin yer aldığı galerimizi inceleyebilirsiniz.

gelinlik modelleri, 2016 gelinlik, dantelli gelinlik, kuyruklu gelinlik, prenses gelinlik, balık etek gelinlik

Kuyruklu gelinlik ile nedimelerinize gelinliğinizin kuyruğunu tutturabilirsiniz. Salona ya da mekana giriş hem gelin hem de damat açısından oldukça önem taşımaktadır. Şaşalı bir giriş için siz de gelinliğinizde kuyruk kullanabilirsiniz.

Prenses gelinlik modelleri ve balık etek gelinlik modelleri de bu yılın marka gelinliklerinde en fazla kullanılan tarzlar arasında.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top