Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Afrodizyak Etkili Parfüm Markaları

Afrodizyak Etkili Parfüm Markaları

afrodizyak-etkili-parfum-markalari

Bu tür parfümleri karşı cinsin ilgisini üzerinize daha çok çekebilirsiniz. Parfümler güzel kokar tabii ki ancak afrodizyak parfümlerin etkisi çok daha derindir. Hem güzel kokar hem de ilgiyi üzerinizde toplar. Bu yazımızda en çok beğenilen, başarılı afrodizyak parfüm markalarınız sizlerle paylaşacağız.

 

Kaliteli Afrodizyak Parfümler

 

  • Thierry Mugler Alien

Oldukça hafif kokuların birleşiminden oluşan bu parfüm teninizde durdukça daha da güzelleşir. Kullanan kadınların birçoğu bu parfümü en iyi afrodizyak parfümler arasında göstermişlerdir. Zambak, vanilya, portakal çiçeği ve yasemin kokularının karışımından oluşturulmuştur.

 

  • Tom Ford Black Orchid

Unisex parfüm olan Tom Ford Black Orchid genelde kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Pudraya benzeyen zarif kokusu kadınlara daha çok hitap eder. Tütsü kokuları örnek alınarak hazırlanmış olan bu parfümün kalıcılığı sizi oldukça tatmin edecektir.

 

  • Tom Ford Violet Blonde

Parfünde baharat kokularından hoşlanıyorsanız bu ürün tam size göre. Menekşe, mandalina Hindistan cevizi kokularının da kullanıldığı bu parfüm kullandığınız andan itibaren karşı cinsin aklını başından alacak.

 

  • Dolce Gabbana Light Blue EDT

Baharat kokusunu tercih etmeyenler için hazırlanmış olan bu parfüm meyve çiçeklerinden yapılmıştır. Yeşil elma, sedir, sümbül ve beyaz gülün müthiş karışımından oluşan bu parfümü kullandıkça hem siz, hem de eşiniz çok seveceksiniz.

 

  • Narciso Rodriguez For Her

Ünlü yıldızların da tercihi olan bu parfüm oldukça kalıcıdır. Saflık ve çekiciliği bir araya getirebilme gücü sayesinde oldukça başarılı bir parfüm olarak nitelendirilebilir. Gül, şeftali, paçuli ve sandal ağacı kokularından meydana gelen bu parfümün çok hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.

 

  • Agent Provocateur

Manolya, gardenya, misk, gül ve safran kokularından yapılmış olan bu parfüm oldukça iddialı ve kadınsı bir kokudur. Kalıcılığı ile de oldukça beğenilen bu parfüm ile sevgilinizin aklını başından almanız işten değil.

Bir önceki yazımızda Yaz Aylarında Parfüm Kullanımı başlığı içeren makalemizde parfüm, parfüm nasıl kullanılır ve yazın parfüm hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top