Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Agnes’in Tedavisi Oyunu

Agnes’in Tedavisi Oyunu

Agnes'in Tedavisi Oyunu

Agnes’in Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Çılgın Hırsız‘ı hepiniz bilirsiniz. Çizgi film ve oyunların kahramanıdır kendisi. Bilgisayarların büyük oyunu olarak vazgeçilmezi olan Çılgın Hırsız karakterleri bugün ise karşımıza küçük, güzel bir tedavi oyunu ile çıkmaktadır. Agnes karakterinin oyunu olan Agnes’in Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Agnes’in Tedavisi oyununun amacı, oyunun isminden de anlaşıldığı gibi sevimli karakter Agnes’in hastalanması ve tedavi edilmesi ile igilidir. Agnes, bağlı bulunduğu dünyada sevimli karakterlerle birlikte oynarken kötü bir şekilde düşmüştür. Taşların üzerinde oynarken ayağı takılıp düşen güzel karakterin acil bir şekilde tedaviye ihtiyacı vardır. Agnes, arkadaşları tarafından tedavi edilmek için hastaneye götürülmüştür ve doktorları olan sizlerden yardım dilemektedir. Kolunda, bacağında hatta kafa bölümlerinde; vücudunun neredeyse tamamında yaralanmalar ve kanamalar oluşmuştur. Yaralar öncelikle dezenfekte edilecektir. Sonrasında ise mikrop kapmaması ve yabancı bir cisim değdiğinde acımaması için yara bandı kullanılacaktır. Dişleri de kırılan Agnes için anestezi uygulayıp bayıltma işlemi yapılacaktır. Dişleri onarılacaktır. Özenli tedaviniz sonrasında Agnes sağlığına kavuşacak ve arkadaşlarının yanına dönüp kaldığı yerden hayatına devam edecektir.

Bir önceki yazımızda Draculaura'nın Ayak Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Draculaura, Draculaura'nın Ayak Tedavisi ve Draculaura'nın Ayak Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top