Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Akrep Burcu 2015 Falı

Akrep Burcu 2015 Falı

Akrep Burcu 2015 Falı

Tarihler: 23 Ekim – 21 Kasım

Gezegeni: Mars (Mücadele)

Elementi: Su

Cinsiyet: Dişil

Önde Gelen Yetenek: Güçlü Sezgi

Uğurlu Gün: Salı

Uğurlu Taş: Topaz

Renk: Siyah-Kırmızı

Koku: Manolya

Çiçek: Karanfil, Hanımeli

Hastalıklar: Böbrek ve üreme organı rahatsızlıkları

Uygun Eş: Yenge. Ve balık

Başarılı Olabileceği Alanlar: Yöneticilik, organizasyon, sanat, yazarlık

Olumlu Özellikler: Hayal gücü kuvvetli, kararlı

Olumsuz Özellikler: Kıskançlık, kuşkuculuk

 

Akrep sekizinci burçtur. Oldukça çekici olan akrep burçları karşı cinsin aklını başından alabilir. Duygularını kolay kolay belli etmez. Derin sezgileri ile insanları değerlendirmede oldukça başarılıdır. Oldukça detaycı olan akrepler yapılan hatayı kolay kolay affetmez. Dürüst ve soğukkanlı bir karaktere sahiptir.

İlgilendiği konu hakkında en ince detaylara kadar bilgi sahibi olmak ister. Bu nedenle işinde çok başarılıdır. Onu kandırmak kolay değildir. Sert çizgilere sahiptir. Ya siyah ya da beyaz der. Gri tonlara akrebin hayatında yer yoktur.

Kararlı yapısı istediği elde etmesinde ona çok yardımcı olur.

 

2015 Yılında Akrep Burcu

2015 yılı içersinde dikkatinizin büyük çoğunluğunu işinize vereceksiniz. Böylece kariyerinizde başarı göstereceğiniz bir yıl olacak. Zaten detaylara çok önem veriyorsunuz. Bir de odaklanırsanız büyük başarı sahibi olabilirsiniz.

Kariyerinizdeki başarı işte yükselmeyi de beraber getirecek ve bu da maddi durumunuzun iyileşmesini sağlayacak.

2015 yılında çok şanslısınız, bu kadar şanslı olmanız sizi bile şaşırtacak.

Bu yıl özel hayatta ya da iş hayatınızda yaşamınızı kökten değiştirebilecek insanlarla karşılaşabilirsiniz. Gözünüzü dört açın ve fazla kuşkulu tavrınızı bir kenara bırakmaya çalışın.

Şanslı bir yıl olduğunu söylemiştir. İş arıyorsanız karşınıza pek çok fırsat çıkacak. Bu alternatifleri iyice değerlendireceksiniz. Sonunda da doğru bir karar almanız işten bile değil.

Sorunlar yaşıyorsanız alacağınız doğru kararlar sayesinde çözeceksiniz. Bu sorunlar kariyer ya da para ile ilgili olabilir.

İş arayan akrepler bu konuda da çok şanslı olacak ancak maaşınız konusunda bazı sıkıntılar yaşabilirsiniz.

Özel girişim düşünüyorsanız dikkatli olmalı, tecrübeli arkadaşlarınızın önerilerini dikkate almalısınız. Aksi takdirde parasal kayıplar söz konusu olabilir.

İş hayatınız bu yıl ön planda olacağı için özel hayatınızdaki insanlar bu durumdan biraz yakına bilir. Evli olan akreplerin eşlerine gereken önemi ve ilgiyi göstermeleri çok önemli. Aksi takdirde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Ağustos ayından sonra yaptığınız girişimler meyvesini vermeye başlayacak ve kendinizi çevreniz kanıtlayacaksınız.

Aşk hayatınızda da şans sizden yana bu yıl. Bir ilişkiniz yoksa gözünüzü dört açın. Belki de hayatınızın aşkı yanı başınızdadır. Aşk aklınızı başından alacak ve neler yapabileceğinize siz bile şaşıracaksınız. Kısa süreli ilişkiler yaşayabilirsiniz.

Bir birlikteliğiniz varsa kısa süreli sorunlar baş gösterebilir, eşiniz kendisine zaman ayırmadığınızda şikayetçi olabilir. Özellikle yılın son aylarında dikkatli olmanızda fayda var. özel hayatınızda ani kararlar almaktan özellikle bu dönemde kaçınmalısınız.

Sağlığınızda olmak istemiyorsanız öfke kontrolü konusunda belki yardım almayı bile düşünebilirsiniz. Belki farkında değilsiniz ama bu durum tüm vücudunuzu ve yanı sıra ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor.

Bu durum negatif düşünmeden kaynaklanıyor olabilir. Kendinizi çeşitli uğraşılarla rahatlatmaya çalışmalısınız.  Stres özellikle iskelet ve kaslarınızı etkileyebilir. Sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kemikleriniz

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top