Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Angela’nın Tedavisi Oyunu

Angela’nın Tedavisi Oyunu

Angela'nın Tedavisi Oyunu

Angela’nın Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Telefonların vazgeçilmez kedi oyunlarının önemli karakteri Angela yine bir tedavi oyunu ile karşımıza çıkmakta. Son zamanlarda küçük oyunların baş karakteri olan güzel kedi Angela yine sizlerin yardımına muhtaç. Bugünkü önerimiz Angela’nın Tedavisi oyunudur. Oyunu oynarken çok eğleneceğinizden şüpheniz olmasın.

Angela’nın Tedavisi oyununun amacı, uygulamanın isminden anlaşılacağı gibi güzel kedi Angela’nın yaralanması ve tedavi edilmesini kapsamaktadır. Angela, arkadaşları ile birlikte dışarıda oynarken bisikletli bir çocuk tarafından ezilmiştir. Kötü bir şekilde yaralanan Angela acil olarak tedavi için en yakın hastaneye götürülmüştür. Angela için doktoru sizler olacaksınız. Angela’nın canı çok yanmaktadır. Siz merhametli küçükler Angela’nın bu haline pek bir üzüleceksiniz ve onu hemen iyi edeceğinizden şüphesi yok. Çamur içinde hastaneye kaldırılan Angela fiziksel olarak kötü bir durumdadır. Öncelikle üzerindeki çamurları temizlemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise üzerine batan tahta, taş ve çeşitli cisimleri temizlemelisiniz. Ekranda bulunan özel krem sayesinde yüzündeki yaralar giderilebilir. Sağlığına kavuşmak için can atan güzel kedi için son aşama ise onu şık bir şekilde giydirmek olacaktır.

Bir önceki yazımızda Ginger'in Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Ginger'in Tedavisi, Ginger'in Tedavisi oyunu ve Ginger'in Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top