Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Anna Ve Kristoff’un Bebeği Doğuyor Oyunu

Anna Ve Kristoff’un Bebeği Doğuyor Oyunu

Anna Ve Kristoff'un Bebeği Doğuyor Oyunu

Anna Ve Kristoff’un Bebeği Doğuyor Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar ülkesi diyarından tanıdığımı pek çok ünlü karakter var. Bunlar zaman zaman masallara konuk olurken zaman zaman da çizgi filmlerde gözüküyor. Son günlerde ise bu sevimli karakterler artık oyunlarda gözükmeye başladı. Sevimli minik oyun severler için muhteşem bir alternatif olan bu küçük oyunlar eğlendirmeye devam ediyor. Anna Ve Kristoff’un Bebeği Doğuyor oyunu ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

Anna Ve Kristoff’un Bebeği Doğuyor oyununun konusu oyunun adından da anlaşılacağı gibi sevimli karakterler Anna Ve Kristoff‘un evlendikten sonra bebek beklemesini ve hazırlıklar yapmasını belirtmektedir. Oyunun içinde bir de sevimli kardan adam Olaf bulunacak. Hepsinin bir görevleri olacak ve Anna’nın doğumunda yardımcı olacaklar. Tabi bu sevimli karakterleri yönlendirecek olanlar da sizler olacaksınız. Haydi durmayın ve Anna’ya hep birlikte yardımcı olun.

Olaf ile birlikte bebek için gerekli tüm malzemeleri toplamanız gerekiyor. Anna doğum aşamasına gelecek ve sizler de ona yardımcı olacaksınız. Bebek doğduktan sonra yapacaklarınızı da oyun içindeki yönlendirmelerden öğreneceksiniz.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top