Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Anna’nın Beyin Ameliyatı Oyunu

Anna’nın Beyin Ameliyatı Oyunu

Anna'nın Beyin Ameliyatı Oyunu

Anna’nın Beyin Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar ülkesinin prenseslerini duymuşsunuzdur. Elsa ve Anna gibi güzel karakterler son zamanlarda oyunlar ile kendilerini tanıtmaktadırlar. Çocukların bu büyülü dünyasında oyunlara konu olan bu karakterler farklı oyunlarla heme hemen her gün karşımıza çıkmaktadırlar. Bu ilginç oyunlardan bir tanesi de Anna’nın Beyin Ameliyatı oyunudur. Oyunu oynayan siz sevimli küçükler çok eğleneceksiniz.

Anna’nın Beyin Ameliyatı oyununun amacı, beyninde ur oluşan Anna’nın tedavi ve ameliyat edilmesini kapsamaktadır. Anna, geçtiğimiz aylarda hafif baş ağrıları yakınmalarını dile getiriyordu. Zamanla daha arttığını ve bu ağrıların dayanılmaz olduğunu söylüyordu. Artık yoğunlaşan baş ağrılarından dert yanan ve bu durumdan korkan Anna doktora gitmeye karar verir. Burada doktorluk görevini siz sevimli küçükler üstlenecek. Muayene olan Anna’nın beyninde tümör olduğu ve acilen ameliyata alınması gerektiği belirtilmiştir. Normal hayatta zor bir operasyon olan beyin ameliyatını oyunun yönlendirmeleri sayesinde kolayca giderebilirsiniz. Ekranda bulunan malzemeler aracılığıyla hızlıca ameliyatı gerçekleştirebilir, Anna’yı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz. Anna iyileşirse eğer, eskisi gibi gülmeye devam edecek, sizlere minnettar olacaktır.

Bir önceki yazımızda Anna'yı Tedavi Et Oyunu başlığı içeren makalemizde Anna, Anna'nın tedavisi ve Anna'yı Tedavi Et hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top