Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Anti-Aging Kremler Hakkında

Anti-Aging Kremler Hakkında

Anti-Aging Kremler Hakkında

Yaş ilerledikçe cilt üzerinde çeşitli problemler ortaya çıkar. Sarkmalar, kırışıklıklar, çizgiler ve renk kaybı, ilerleyen yaşlarda yaşanabilecek cilt sorunlarından bazılarıdır. Anti-aging kremler, evinizde kullanabileceğiniz ürünlerdir ve yaşlılık ile mücadele etmenizde çok yararlıdır.

Cildinizde oluşacak yaşlılık belirtilerine çözüm bulmak istiyorsanız, anti-aging kremler kullanabilirsiniz; fakat yine de bu ürünleri kullanırken, uzman önerilerini dikkate almalısınız. Ülkemizin en popüler anti-aging kremlerini sizler için araştırdık. Gelin birlikte inceleyelim.

Anti-Aging Krem Markaları

Peptique 4 Peptibe Anti-Aging Krem

Cildin yaşlılık ile mücadele edebilmesi için A vitamini içeren ürünlere ihtiyacı vardır. Kırışıklık ve sarkmalar ile mücadele edebilen bu ürün, tamamen bitkisel içeriği sayesinde farkını ortaya koymaktadır. İçeriğinde botoks ve peeling etkisi yaratan bileşenleri barındıran peptique 4 peptibe, kısa zaman içerisinde anti-aging etkisi yaratmaktadır. Kalıcı etki sağlayan ürünün satış fiyatı 184,50 TL’dir.

Phermaozon Anti-Aging Krem

Bildiğimiz markalar, farklı isimler kullanarak anti-aging etkili krem çıkarmaya devam ediyor. Phermaozon  bunlardan birisi olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. İçeriğinde bulunan peptidler ve amino asitler sayesinde cilt, daha hızlı iyileşir. Ayrıca içeriğinde A ve E vitamini içeren antioksidan ve beta-karoten bulundurur. Bu da cildin elastikiyet kaybı yaşamasına engel olur. Ürünün, internet üzerinden ve eczaneler tarafından satış fiyatı şu anda 200 TL’dir. Maksimum etki yaratabilecek bu kremin düzenli kullanılması gerekir.

Gloria Anti-Aging Krem

Cilt elastikiyet kaybı yaşamaya başladığında kullanılması gereken Anti-aging kremler, cildin ihtiyacı olan A ve E vitaminlerini karşılayabilmelidir. Gloria markası, cilt bakım ürünleri konusunda, dünyaca tanınmış bir üründür. Ülkemizde satılan Gloria markasına ait ürünler, bayanların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Cildin sürekli sıkı ve diri durması için, sayısız ürün bulunmaktadır. Gloria anti-aging etkili kremler, cilde ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri sağlamaktadır. Cildin elastikiyet kaybını önleyip, sıkı ve diri durmasını sağlayan bu kremlerin, internette ve cilt bakım ürünleri mağazalarında satış fiyatı 150-300 TL arasındadır.

Bu ürünler, ülkemizde anti-aging etkili ürünler arasında en çok satılanlar arasındadır. Bitkisel içerikleri ve cildi destekleyici özellikleri sayesinde yaşlılık karşıtı haline gelen bu kremler, tavsiye edilen krem türlerindendir.

Bir önceki yazımız olan Göz altı tedavisi Ankara Kliniklerinde başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Top