Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Apple White’ın Tedavisi Oyunu

Apple White’ın Tedavisi Oyunu

Apple White'ın Tedavisi Oyunu

Apple White’ın Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ever After High diyarını duymuşsunuzdur masallara ve çizgi dizilere konu olan bu büyülü ülkenin sevimli karakterleri vardır. Bu sevimli karakterlerden birisi de Apple White‘dır. Tatlı sarışın Apple White’ın oyunu olan Apple White’ın Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Apple White’ın Tedavisi oyununun amacı oyunun adında belirtilmiş olduğu gibi güzel kızın kaza geçirmesi ve tedavi dilmesi ile ilgilidir. Apple White, arkadaşlarıyla birlikte pikniğe gitmiştir. Güzel arkadaşlarından bir tanesinin de kedisi vardır. Güzel kediyi severken yanlışlıkla kuyruğunu çeken White, kedinin saldırısına maruz kalmıştır. Yüzünden yaralanan Apple White kötü görünmektedir. Canı çok yanan ve yanağı kanayan güzel kız muayene şart. Bu konuda sizlere iş düşmekte ve tatlı kıza yardım etmelisiniz. Öncelikle ekranda bulunan pamuk ile yanağındaki kanları temizleyin. Yarasının içinde bulunan mikropları da temizleyip tedaviye devam edin. Temizleme işleminden sonra yanağına dikiş atmalısınız. Dikişten sonra bandajlama yapmalısınız. Ekranda bulunan kremi kullanarak dikişe dair belirtiyi yok edeceksiniz. Apple White’ı giydirip tedavi işlemi sonlandırılacaktır.

Bir önceki yazımızda Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi, Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi oyunu ve Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top