Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Aşçı Barbie Oyunu

Aşçı Barbie Oyunu

Aşçı Barbie Oyunu

Aşçı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Daha önce pek çok kez farklı oyun konseptleriyle gördüğümüz Barbie yeni hallerini sunmaya devam ediyor. Bugün ise önereceğimiz oyunu daha öncekiler gibi değil de farklı bir meziyeti ile ilgilidir. Barbie tabi farklı bir iş yaparken şıklığından da bir şey kaybetmez. Onun için bugün sizlere önerimiz Aşçı Barbie oyunudur. Oyunu oynayan hayranları çok eğlenecekler.

Aşçı Barbie oyununun amacı oyunun isminden de belli olduğu gibi Barbie’nin aşçılık yapacağını belirtmektedir. Ancak aşçılık yaparken de uygun kıyafetler arayan Barbie’ye yardım etmeliyiz. Karşımıza bugün ev hanımı gibi bir görünümle çıkan Barbie için uygun kıyafetler oyunda bulunmaktadır. Yemek yaparken rahat bir şekilde giyinmek isteyen Barbie aynı zamanda şık da görünmek istemektedir.

Mutfak kıyafetlerini bilirsiniz. Aşçı kıyafetlerini bir gözünüzde canlandırın. Mesela bir aşçı önlüğü mutlaka yemek yaparken kullanılması gereken bir kostümdür. Onun için önlüğü ihmal etmemelisiniz. Farklı olarak pek çok kombin seçeneği ekranda mevcut olacaktır. Bunların içinden bir tanesini Barbie’nin istekleri doğrultusunda ona uydurun. Barbie rahat ve şık bir görünümle yemeklerini pişirsin…

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Farklı Tarzları Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Farklı Tarzları ve Barbie'nin Farklı Tarzları Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top