Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Aşk Yeniden

Aşk Yeniden

Aşk Yeniden

Başrolleri  Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinççi tarafından paylaşılan romantik ve komedi ağırlıklı bol eğlenceli dizi Aşk Yeniden Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Daha ilk bölümünde yüksek reyting rakamına ulaşan ve beş bölüm boyunca da zirveden inmeyen dizide sevdiğinin peşinden farklı bir ülkeye giden ancak kucağında bir çocuk ve kalbinde yaşadığı derin hayal kırıklığı ile eve dönmek zorunda kalan Zeynep ile dönüş yolculuğunda tanıştığı Fatih’in hikayesini izliyoruz.

Aşk Yeniden Oyuncu Künyesi

Aşk Yeniden oyuncu künyesi başrolünde yer alan genç yetenekler dışında Tülin Oral, Tamer Levent, Lale Başar ve Can Sipahi gibi usta oyunculara da ev sahipliği yapıyor. Yapımcılığını Süreç Film adına İnci ve İsmail Gündoğdu’nun üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda ise Ersoy Güler oturuyor. İki sezondur ekranlarda olan dizi yüksek reyting başarısı sayesinde ileri ki sezonlarda olmayı da şimdiden garantilemiş gibi görünüyor.

Aşk Yeniden Çekim Mekanları

Konusu itibari ile yurtdışında geçen sahneleri de olduğu için Aşk Yeniden dizisinin çekim mekanları içerisinde Amerika da yer alıyor. Ayrıca bazı sahneleri Sivas ve Çamlıhemşin’de çekilen dizinin geri kalan sahnelerinin platosu ise İstanbul’un farklı mekanları. Bir oyun olarak başlayıp gerçek bir aşka dönüşen ilişkiyi kah eğlenceli kah romantizm kah dram öğeleri ile izleyiciye sunan dizide daha önce defalarca izlediğimiz evcilik oyunu formatının çok daha eğlenceli yönünü izleme şansı bulacağız.

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top