Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Asker Barbie Oyunu

Asker Barbie Oyunu

Asker Barbie Oyunu

Asker Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sevimli prenses Barbie her gün farklı stilde bir oyunla çıkmaya devam ediyor. Pek çok giyim oyununda farklı hallerde görmeye alışık olduğumuz dünyalar güzeli, bugün de değişik bir tarz ile gelerek hayranlarını şaşırmıyor. Çeşitli meslek dallarına hitaben giydiği kostümlerle ilgi odağı haline gelen sevimli prenses bugün de asker kıyafetleri deneyecek. Asker Barbie oyunu ile eğlenceli anlara hazır olun.

Asker Barbie oyununun konusu ise şu şekildedir: Barbie’nin orduya özel olarak davet edilmesi ve burada çeşitli görevler yapması olacaktır. Bu kutsal görev için de hazırlıklarına tüm hızıyla başlayan sevimli güzel bakalım bu göreve uygun kıyafetler geliştirebilecek mi? Pek çok kıyafet aldıran ve bunlar arasından bir tercih yapacak olan Barbie seçimlerinde kararsız kalmakta ve sizlerden yardım rica etmektedir.

Ekranda birbirinden gösterişli üniformalar göreceksiniz. Hepsini tek tek Barbie üzerinde deneyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Yönlendirmelere dikkat edin ve doğru bir şekilde adımları geçin. Barbie hazır olduğunda görevini yapmak için orduya katılacak ve askerliğe başlayacaktır. Bu güzel kostümle başarılı olacaktır.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top