Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Tilki Ve Su Tilki Oyunu

Ateş Tilki Ve Su Tilki Oyunu

Ateş Tilki Ve Su Tilki

Ateş Tilki Ve Su Tilki Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük ve iki kişilik oyun arayanlar için bir önerimiz var bugün. Daha önce de pek çok kez farklı karakterlerle farklı amaçta güzel oyunlar oynamışsınızdır. Bugün ise tanıdığımız karakterler Ateş Tilki ve Su Tilki sizler için güzel bir oyunun içinde yer almaktadır. Ateş Tilki Ve Su Tilki oyununu oynarken birlikte arkadaşlarınızla çok eğleneceğinizden eminiz.

Ateş Tilki Ve Su Tilki oyunu adından da belli olduğu gibi çift kişilik oynanabilen ve bazı hedefleri olan bir oyundur. Oyun pek çok aşamadan oluşmaktadır. Ateş ve Su oyunlarından da bildiğimiz gibi bu sevimli tilkilerin alması gereken hedefler ve geçmesi gereken kapılar vardır. Birlikte geçilmesi gereken kapılar ilk aşamada bulunmaktadır. Bu kapılar oyunun diğer aşamasına geçilmesi için geçilmek zorundadır. Üstte bulunan karakteri yön tuşları ile birlikte hareket ettireceksiniz. Altta bulunan karakteri ise a, w ve d tuşları ile yönlendirebilirsiniz. Kapıya ulaşma etabıyla başlayan oyun bölüm geçtikçe daha da zorlaşacak ve sizi eğlendirmeye devam edecektir. İyi oyunlar dileriz.

Bir önceki yazımızda Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Diş Tedavisi oyunu, Eğitim oyunları ve Sevimli Bebeğin Diş Tedavisi Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top