Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş ve Su 2 Oyunu

Ateş ve Su 2 Oyunu

Ateş ve Su 2 Oyunu

Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su şövalyeleri kaldığı yerden macerasına devam ediyor. Karakterlerimiz bugün yine labirent maceraları için sizlerden yardım bekliyor. Heyecan dolu serinin yepyeni konusu ilk bölümden daha zor bir şekilde takipçilerine sunuldu. Ateş Ve Su 2 oyununu oynadığınızda büyük zevk alacak ve bir sonraki bölüm için sabırsızlanacaksınız.

Ateş Ve Su 2 oyunu, uygulamanın isminden de anlaşılacağı gibi ilk oyunun devamı niteliğinde ve Ateş ile Su şövalyelerinin maceralarını belirtmektedir. İlk oyundan tamamen farklı bir alanda ve kurguda yapılandırılmış oyunu oynarken büyük keyif alacaksınız. Severek takip ettiğiniz Ateş Ve Su bu konuda sizlerden destek istemektedir. Labirentler zaman zaman zorlu bölümlerden oluşacaktır. Yılmadan bütün görevleri tamamlamanız gerekecektir. Oyun içinde bulunan kalplerle birlikte gücünüze yeni güçler katabilirsiniz.

Birlikte yardımlaşarak hiçbir engelin aşılamayacağını öğreneceğiniz oyunda Ateş şövalyesi ok tuşları ile hareket etmektedir. Su karakteri ise klasik olarak a, w ve d tuşları ile çalıştırılmaktadır. Bu minik şövalyeler sizlerin doğru hamleleri sayesinde bu zor labirenti de aşacağından hiçbir kuşkumuz bulunmamaktadır.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Buzul Labirent Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Buzul Labirent ve Ateş Ve Su Buzul Labirent oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top