Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su 3 Oyunu

Ateş Ve Su 3 Oyunu

Ateş Ve Su 3 Oyunu

Ateş Ve Su 3 Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su karakterleri küçük çocuklarımızın fenomen şövalyeleri oldular. Bu zamana kadar pek çok farklı oyunlarda kendilerini gördük. Kimi zaman Angry Birds havası verdiler, kimi zaman Mario kimi zaman ise kendi misyonlarını sergilediler. Bugün ise serilerine devam ediyorlar. Ateş Ve Su 3 oyunu daha önceki 2 serisini oynayanlar için kaçırılmayacak bir fırsatla geldi. Bu oyunu oynarken en az diğer ikisi kadar eğleneceksiniz.
Ateş Ve Su 3 oyunu adından belirtildiği gibi diğer iki serinin devamı niteliğindedir ve kahramanlarımız zorlu labirenti geçmeye devam etmektedir. Bu kez diğer ikisine nazaran daha zorlu görevler bekleyen Ateş ve Su şövalyeleri için yardımcı olmanız gerekiyor. Labirent daha karmaşı ve daha güçlü yaratıklarla dolu. Bu çılgın kahramanların güçleri bu engelleri de aşmaya yetecektir sizin sayenizde.
Oyunu her zaman olduğu gibi klavyenin iki ayrı tuş kombinasyonu ile oynayacaksınız. Ateş karakteri her zamanki gibi yön tuşlarıyla temsil edilmektedir. Su karakteri ise bildiğimiz gibi a, w ve d tuşları ile hareket ediyor.

Bir önceki yazımızda Kızgın Ateş Ve Su Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su oyunları, Kızgın Ateş Ve Su Oyunu ve Kızgın Ateş Ve Su Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top