Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Böcek Saldırısı Oyunu

Ateş Ve Su Böcek Saldırısı Oyunu

Ateş Ve Su Böcek Saldırısı Oyunu

Ateş Ve Su Böcek Saldırısı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su karakterleri son zamanlar vazgeçilmez iki kişilik oyun kahramanları arasında yer almaktadır. Her geçen gün birbirinden farklı olarak görevler üstlenen bu ikilinin oyunları çok tercih ediliyor. Bunda oyunlarının bölüm bölüm olması ve zorlu görevlerinin bulunmasının faydası var. Ateş ve Su Böcek Saldırısı oyunu sizleri çok eğlendirecektir.
Ateş ve Su Böcek Saldırısı oyununda amaç oyunun adından da anlaşıldığı gibi güçlü şövalyelerin böceklere karşı savaşını anlatmaktadır. Bu oyunda bu zamana kadar yapılan belki de en büyük maceralarını sergileyecekler. Zorlu olmasının bir açıklaması da ikilinin hep aynı anda hareket ettirilmesi gerekeceğidir. Büyük ve tehlikeli kanatlı böcekler işinizi bir hayli zorlaştıracaktır. Çok dikkatli ve hızlı olmalısınız.
Kanatlı böcekler ateş balonları ve su fırlatmaktadır. Bir yandan bunlardan kurtulmak bir yandan da bu güçlü böcekleri öldürmeniz gerekecek. Yine her zaman olduğu gibi Ateş oyuncusunu yönlendirmek için yön tuşları kullanılacak. Su karakteri için ise a, w ve d tuşları kullanılmaktadır. Ateş için aşağı yön tuşu ateş ederken, Su için ise s tuşu bu görevi yapmaktadır.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Canavar Avı Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Canavar Avı oyunu ve Ateş Ve Su Canavar Avı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top