Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı Oyunu

Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı Oyunu

Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı Oyunu

Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su şövalyeleri gün geçtikçe yepyeni oyunlarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sevimli karakterler iki kişilik oyunların ana yüzleri olmaya devam ediyor. Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı oyunu ise tam bu tür oyunlar arayanlara göre bir oyundur. Önerdiğimiz bu güzel oyun ile birlikte arkadaşlarınızla heyecanlı dakikalar geçireceksiniz.

Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı oyunu tam olarak deniz altında geçen maceralarını anlatmaktadır. Sevimli karakterler bu sefer buzullarla kaplı alanda bir de deniz altında savaşıyorlar. Yardımlarınıza ihtiyacı olan Ateş ve Suyu iyi yönlendirdiğiniz taktirde aşamayacakları engel yok. Buzul kaplı deniz altına hapsedilen ve çıkış arayan karakterler için hemen iş başına koyulun. Kahramanlarımız buz gibi ve ürkütücü olan bu deniz altında çok yorgun gözükmekteler. Bu zorlu hapishaneden kurtulmak için zorlu bazı geçitler vardır. Bu engelleri aşarken bir yandan da altın toplamanızda fayda var. Her zamanki gibi Su karakteri yön tuşları ile, Ateş karakteri ise a, w ve d tuşları ile hareket etmektedir.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Eve Dönüş Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Eve Dönüş oyunu ve Ateş Ve Su Eve Dönüş Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top