Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Buzul Labirent Oyunu

Ateş Ve Su Buzul Labirent Oyunu

Ateş Ve Su Buzul Labirent Oyunu

Ateş Ve Su Buzul Labirent Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su karakterlerini labirent maceraları ile tanıdık. Bu sevimli karakterler küçük çocukların neşe kaynağı oldular. Zaman zaman farklı oyunların versiyonu olarak görsek de çoğu zaman kendi misyonlarını devam ettirdiler. Kendi oyunları da seriye bağlandı ve başarılı bir şekilde gidiyor. Bugünkü önerimiz ise yine labirent ancak buzulda geçen bir macera. Ateş Ve Su Buzul Labirent oyununu çok seveceksiniz.

Ateş Ve Su Buzul Labirent oyununun amacı adından da anlaşıldığı gibi Ateş ve Su şövalyelerinin buzul bir labirentte geçen maceralarını anlatmaktadır. Ateş ve Su karakterleri buzlarla kaplı olan bir labirentte mahsur kaldılar. Oyun diğer oyunlar gibi aşama aşama ilerlemektedir. Ateş şövalyesi için ok tuşlarını kullanacaksınız. Su şövalyesi ise her zamanki gibi a, w, v d tuşları ile oynamaktadır. Buzul bir labirent olduğu için Ateş şövalyesi gücünü tam olarak kullanamamakta ve hendekleri aşamamaktadır. Oyunda Su şövalyesi ile hamleler yapılabilir ve güçlükler aşılabilir.

Su ve Ateş şövalyeleri ile birlikte buzul kaplı labirentte dikkatli bir oyun sergileyebilir, tüm engelleri aşabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Prenses Su Prens Ateş Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Prenses Su Prens Ateş Oyunu Oyna ve Prenses Su ve Prenses Ateş oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top