Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Canavar Avı Oyunu

Ateş Ve Su Canavar Avı Oyunu

Ateş Ve Su Canavar Avı Oyunu

Ateş Ve Su Canavar Avı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su kardeşler her gün yeni oyunlarla savaşlarına devam ediyorlar. Küçük çocukların ilgi odağı haline gelen bu karakterler genellikle iki kişilik oyunların vazgeçilmezleri oluyorlar. Küçük oyunlar kategorisinde oldukça çeşit oyunlarını bulmak mümkün. Bugün ise Ateş Ve Su Canavar Avı oyunu sizlere önerimizdir. Oyunu oynayan siz sevimli küçükler çok beğeneceksiniz.

Ateş Ve Su Canavar Avı oyunu adından da anlaşıldığı gibi canavarlara karşı mücadele etmelerini konu edinmektedir. Ateş ve Su karakterlerini hep birlikte oynarken görmüşüzdür. Bugün ise karşımıza farklı bir konseptle çıkıyorlar. Alışık olduğumuz gibi labirentte değil de açık bir alanda savaşan ikili tek tek rol almakta ve daha güçlü olmaktalar. Bir karakter sıkıştığında yardıma diğer karakter geliyor. Yani Su karakteri öldüğünde yerine Ateş karakteri geçiyor ve savaşmaya devam ediyorsunuz.

Yollar tehlikeli ve öldürücü niteliktedir. Canavarlarla savaşmak kolay değildir. Bunun için en az hata yapacak şekilde oyuna konsantre olmanız gerekiyor. Yön tuşları zıplatır, boşluk tuşu ise vuruş tuşudur. Ateş’in ateş topları, Su’yun ise dondurma özelliği vardır.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı oyunu ve Ateş Ve Su Buzul Deniz Altı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top