Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri Oyunu

Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri Oyunu

Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri Oyunu

Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyunlarda çok sevilen karakterler vardır. Özellikle masal kahramanları pek bir ilgi görmektedir. Çizgi film karakterleri de oyunlarda oynatılabilmektedir. Ateş ve Su da meşhur olmuş oyun kahramanlarıdır. Bu karakterlerle birlikte yeni bir maceraya hazır olun. Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri oyununu oynarken hem eğleneceksiniz hem de partnerinizle dayanışmayı öğreneceksiniz.

Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri oyununun amacı oyunun adından da anlaşılacağı gibi Ateş ve Su karakterinin çöl alanında labirentleri aşmaları olarak belirtilebilir. Sevimli karakterler Ateş ve Su, çok cesur şövalyelerdir. Farklı mecralarda korkmadan savaşmaktadırlar. Bu sever ucu bucağı belli olmayan bir çölde labirenttedirler. Büyük dayanışma örneği göstererek birbirlerine yardım ederek engelleri aşacaklardır. Önceki oyunlarından da bildiğimiz gibi Su karakterini yön tuşları ile yönlendireceksiniz. Ateş karakteri ise a,w ve d tuşları ile yönlendirilecektir. Bu güzel oyunda yardımlaşarak ve düşünerek hamleler yapmanız istenecek. Oyun uzun bölümlerden oluşmakta ve sizleri zor görevler beklemektedir. Ateş ve Su karakterlerini kullanarak birbiriyle aşamayacağı gücün olmayacağını gösterin…

Bir önceki yazımızda Ateş Tilki Ve Su Tilki Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş Tilki Ve Su Tilki, Ateş Tilki Ve Su Tilki oyunu ve Ateş Tilki Ve Su Tilki Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top