Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Eve Dönüş Oyunu

Ateş Ve Su Eve Dönüş Oyunu

Ateş Ve Su Eve Dönüş Yolu

Ateş Ve Su Eve Dönüş Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyunların çok sevilen pek çok yüzü vardır. Ateş ve Su da küçük çocukların küçük oyunlarda tercih ettiği önemli karakterlerdendir. İki kişilik oyunların da vazgeçilmez oyuncuları olan bu kahramanlar gün geçtikçe farklı mecralarda savaşmaya devam ediyor. Ateş Ve Su Eve Dönüş oyunu çift kişilik oyun sevenler için önerebileceğimiz güzel bir uygulamadır.

Ateş Ve Su Eve Dönüş oyunu adından da belli olduğu gibi sevimli şövalyelerin eve dönüş hikayesini anlatmaktadır. Eve dönüş yolu ise sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Pek çok tuzak ve uzun labirentlerle dolu bölümler sevimli karakterleri beklemektedir. Bu güzel kahramanlarımıza yardım edecek kişiler ise sizlersiniz. Haydi hemen bir arkadaş bulun ve biriniz Su, biriniz Ateş olup tüm engelleri aşın.

Diğer oyunlarında olduğu gibi Ateş karakterini yön tuşları ile yöneteceksiniz. Su karakteri olacak olan kişi ise a, w ve d tuşlarını kullanacaktır. Birlikte iyi düşünüp Ateş ve Su karakterlerinin tüm engelleri geçmesini ve kristalleri toplamasına yardımcı olun. Sizin sayenizde evlerine ulaşacaklardır.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri ve Ateş Ve Su Çöl Şövalyeleri oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top