Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Firarda Oyunu

Ateş Ve Su Firarda Oyunu

Ateş Ve Su Firarda Oyunu

Ateş Ve Su Firarda Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ateş ve Su oyun kahramanlarını duymuşsunuzdur. Pek çok alanda oyun karakteri olarak rol aldılar. Özellikle çocukların ilgi odağı haline gelen bu minik kahramanların çeşitli olarak oyunlarını bulabilmekteyiz. Bugün ise yine klasik olarak labirentte maceralarına devam eden kahramanlar Ateş Ve Su Firarda oyunu ile sevdiklerinin karşısında. Oyunu oynarken büyük zevk alacaksınız.

Ateş Ve Su Firarda oyununda amaç mahzene kapatılan iki kahramanın bulundukları yerden kurtulması ve kavuşmasını anlatmaktadır. İki ayrı karakter önceki oyunlarında olduğu gibi kavuşmak için zorlu yollarda geçecektir. Ateş ve Su ürkütücü bir hayalet tarafından çözülmesi zor bir labirente hapsedildiler. Kurtulup kaçmak için ise kapı anahtarları bulunmaktadır. Bu anahtarlara sahip olmak ise kolay değildir. Anahtarların olduğu alanlar çok tehlikeli ve zor görevler içermektedir. Acil bir şekilde minik kahramanlarımıza yardımcı olmanız gerekiyor ve anahtarlara ulaşmalarında destek olmanız gerekiyor. Ateş’i hareket ettirip savaştırmak için ok, Su için ise a, w, s, d tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Dikkatli ve seri bir şekilde bütün görevleri aşmalısınız.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su oyunu ve Ateş Ve Su Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top