Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu

Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu

Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu

Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyunların vazgeçilmez ve çok sevilen karakterleri arasında yer alan Ateş ve Su bugün yine macera dolu oyunlarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Pek çok küçük ve ilginç oyunlarda kendilerini görebilmekteyiz. Bugün ise Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu ile yine benzeri bir savaş oyunu ile baş rol almaktalar. Oyunu oynayanlar dayanışmayı bilecek, oyundan büyük zevk alacaklar.
Ateş Ve Su Kara Kulede oyununun amacı, oyunun isminden de anlayabileceğimiz gibi zorlu bir kara kuleden kurtulma çabasını içermektedir. Ateş ve Su düşmanları tarafından kara bir kuleye hepsedilmişlerdir. Küçük oldukları halde bugüne kadar pek çok görevi başarıyla tamamlayan sevimli sövalyelerimizin bu gücü aşacağından süphemiz yok. Bunun için sizlerin de yardımı gerekiyor. Bu çok tehlikeli ve zor aşamalardan oluşan oyunda birlikte başarı sağlanabilir.
Ateş karakterimiz ok tuşları ile hareket edebiliyor. Su karakteri ise her zaman olduğu gibi a, w ve de tuşları ile oynamaktadır. Oyun için mutlaka konsantre olmalı ve ince ayrıntıları kaçırmamanız gerekiyor. Şimdiden başarılar.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Böcek Saldırısı Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş ve Su Böcek Saldırısı oyunu ve Ateş Ve Su Böcek Saldırısı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top