Buradasın

Ateş Ve Su Oyunu

Ateş Ve Su Oyunu

Ateş Ve Su Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sizlere bugün belki de hiç duymadığınız ama ileride çok defa oyun sitelerinde karşılaşacağınız şövalyelerden bahsetmek istedik. Ateş ve SuAteş Ve Su oyunu bünyesinde pek çok farklı oyunun kurgularını barındırmaktadır. İlerleyen zamanlarda daha da fazla çeşit bulabileceksiniz. Ateş Ve Su oyunu deneyenler bu güzel macera ve strateji oyununa tanıklık edecektir.

Ateş Ve Su oyununun amacı gizemli bir orman içinde yer alan labirentlerden geçmek ve zorlu ve tehlikeli bölümlerden kurtulmayı konu etmektedir. Ateş ve Şu şövalyeleri bu büyülü ormandan kurtulmak için birlikte hareket etmek zorundalar. İki kişilik oyunlardan tercih edilebilecek ideal seçeneği olan bu güzel oyunda karakterlerimizin sizlere ihtiyacı var. Doğru ve hızlı bir şekilde hareket etmek kahramanlarımızın diri kalması anlamına gelmektedir.

Minik kahramanları yönetmek ise zor değil. Ateş şövalyesi yön tuşları ile aşama kaydetmekte, Su şövalyesi ise a, w ve d tuşları ile ilerleyebilmektedir. Su Ateş havuzlarından atlamalıdır. Ateş ise de su havuzlarından. Birlikte aşılamayacak hiçbir engel yoktur.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma oyunu ve Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top