Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Şövalye Oyunu

Ateş Ve Su Şövalye Oyunu

Ateş Ve Su Şövalye Oyunu

Ateş Ve Su Şövalye Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçüklüğümüzde Mario oyunu vardı ve yeni nesiller halen bu oyunu oynamaktadırlar. Oynamayanlar da yine benzeri oyunlar denemektedirler. Mesela son zamanların vazgeçilmez Ateş ve Su şövalyeleri de Mario’nun misyonuyla bezenmiş bir stile sahiptirler. Yine güzel bir prensesi kurtarma operasyonu olan Ateş Ve Su Şövalye oyunu sizleri çok eğlendirecek.
Ateş Ve Su Şövalye oyunu, adında da anlaşıldığı gibi bir şövalyelik oyunudur ve oyun içindeki amaç kaçırılan prensesi bulmaktır. Ateş ve Su için prensesi kurtarma operasyonu çok kolay olmamaktadır. Bu iki yürekli şövalyenin ne zorluklardan geçtiğini bildiğimiz gibi prensesi de kuratarabilecek güçlere sahip olduklarını da iyi biliriz. Zorlu bölümlerden geçerken dikkatli olmalıdırlar. Bunun için de sizler bu güzel kahramanlara akıl danışmanlığı yapmalısınız.
Ateş karakteri klasik olarak yön tuşlarıyla hareket etmekte ve savaşmaktadır. Su karakteri de yine a, w ve d tuşları ile hareket edip savaşıyor. Tüm zorlu bölümler dikkatlice oynanmalı ve geçilmelidir. Prensesin can tehlikededir ve sizlerden acil olarak yardım bekliyor.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Kara Kulede Oyunu Oyna ve ilginç oyunlar hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top