Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma Oyunu

Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma Oyunu

Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma Oyunu

Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyun oynayan çocuklar ne oynayacağını iyi bilirler. Artık bu şirin piyasanın hemen hemen her karakterini duymuşlardır. Kendi zevklerine göre oyunları seçerler ve en çok sevilenler arasında iki kişilik birçok küçük oyun bulunmaktadır. Küçük oyunların en güçlü temsilcileri ise Ateş ve Su şövalyeleridir. Bu minik ama güçlü şövalyeler pek çok alanda boy göstermektedirler. Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma oyununu oynayanlar çok eğlenecek.

Ateş Ve Su Zorlu Kavuşma oyunu, oyunumuzun adından da anlaşıldığı gibi zorlu bir macera oyunudur. Ateş ve Su karakterleri bugün birbirini çok seven karakterler olarak amaçlarına ulaşmak istemektedirler. Meşhur labirentte bu sefer ikisini birleştirmek için Ateş karakteriyle savaşacaksınız. Oyun mause ile oynanmaktadır ve Ateş şövalyesinin altında bulunan engeli kırdığınızda çeşitli olarak Su ile buluşacak ve bölümler geçilecektir.

Bu zevkli oyunu oynadığınızda bırakasınız gelmeyecek ve tekrardan da oynamak isteyeceksiniz. Su ve Ateş şövalyeleri buluşmak için sizlerin yardımını bekliyor. Oyun ilerleyen bölümlerde zorlaşacak ve heyecanlı buluşmalara sahne olacaktır. Şimdiden mutlu buluşturmalar dileyelim…

Bir önceki yazımızda Ateş ve Su 2 Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su 2 ve Ateş Ve Su 2 oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top