Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Balon Patlat Oyunu

Balon Patlat Oyunu

Balon Patlat Oyunu

Balon Patlat Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanların en sevilen oyun türleri arasına girmeyi başardı balon patlatma oyunları. Özellikle balonları patlatma ile meşhur olan patlatma oyunları kategorisinde farklı olarak şekilleri de patlatabilme imkanı sunuyor uygulama yapımcıları. Şeker, hayvan figürleri ya da daha pek çok farklı cisimler konu olabiliyor patlatma oyunlarına. Sizlere bugün önereceğimiz oyunu klasik olarak Balon Patlat oyunudur. Oyunu oynarken eğleneceğinizden şüphemiz yok.

Balon Patlat oyunu bildiğiniz gibi rastgele yerleştirilmiş balonları yapıştırarak ve dikkatlice denk getirerek patlatma oyunudur. Birçok farklı renkte balonları görmek mümkün. Balonlar hızla aşağı inmektedir ve seri bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Bölüm bölüm oynanan oyunda ilk aşamalar hazırlık aşamaları olarak adlandırılabilir. İlk bölümlerde yavaş iniyor ancak sonraki bölümlerde balonlar hızla aşağı inecektir. Bu güzel patlatma oyununda balonların aşağı inmeden birbirine fırlatılıp yapıştırılması gerekiyor.

Yeşil, sarı, kırmızı ve turuncu olarak renklendirilen balonlar için seri bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. Oyun içinde fırlatıcı makinede bulunan balonu en çok olan uygun alana yerleştirin. Bu zevkli oyunun üstesinden geleceğinizden eminiz.

Bir önceki yazımızda Sirkte Balon Patlat Oyunu başlığı içeren makalemizde Balon patlatma, balon patlatma oyunları ve patlatma oyunları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top