Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu

Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu

Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu

Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu

Get Adobe Flash player

Pek çok farklı olarak oyun sever var. Spor oyunlarından tutun, yarış oyunlarına kadar her zevke hitap eden oyun bulmak mümkün. Ve günümüzde birçok küçük ve ilginç oyunlar bulmak da mümkün. Örneğin balon patlatma oyunları da son zamanlarda tutulan oyunlardan. Meyveleri olsun, farklı farklı şekilleri patlatma oyunları da bu kategori altında toplanmaktadır. Balonlar Ve Kurbağalar oyunu sizlere bu kategoride önereceğimiz güzel bir uygulamadır.

Balonlar Ve Kurbağalar oyununun amacı adından da anlaşıldığı gibi malum şekilleri patlatma oyunudur. Bu alternatif şekiller de bildiğimiz balon oyunlarına çok benzemektedir. Oyunda iki tane şirin kurbağa vardır. Üzerlerine doğru gelen balonları patlatmak istiyorlar. Patlatmazlar ise insan ayağı ile birlikte ezileceklerdir. Bu konuda onlara yardım edeceksiniz ve uygun balonları fırlatıp birleştirmeniz gerekiyor. Oyun ilk başlarda çok basit bir şekilde işlemektedir. Sonraki aşamalarda ise zorlanıp hızlanacaktır. Mutlaka aynı renklerde olan balonları birleştirmeniz gerekiyor. Ara sıra ise joker balonlar çıkacaktır ve büyük bir alanı patlatma şansınız olacaktır. En az 3 balonu bir araya getirmeye dikkat edin.

Bir önceki yazımızda Çizgili Balonları Patlat Oyunu başlığı içeren makalemizde Balon patlatma, Çizgili Balonları Patlat ve Çizgili Balonları Patlat Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top