Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Ada Ülkesi Prensesi Oyunu

Barbie Ada Ülkesi Prensesi Oyunu

Barbie Ada Ülkesi Prensesi Oyunu

Barbie Ada Ülkesi Prensesi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie bugün bambaşka bir konseptle süslenmiş oyun ile karşımıza çıkıyor. Daha önceden onu birçok oyunda giydirerek en güzel prenses yapmıştık. Her geçen gün yeni oyunları ile birlikte daha güzel olmak isteyen Barbie’nin yardıma ihtiyacı var. Barbie Ada Ülkesi Prensesi oyunu giyim üzerine tasarlanmış küçük oyun severler için güzel bir alternatif olacaktır.

Barbie Ada Ülkesi Prensesi oyununun konusu şu şekildedir: bir ada ülkesine giden ve burada prensesliğe soyunan Barbie ortama uygun olacak kıyafetler arıyor. Ülke yönetiminden sorumlu olacağı için ortama ve makama uygun kıyafetler giymek zorunda olan Barbie pek çok kıyafet toplatmıştır. Alınabilecek en lüks kıyafetleri aldıran prenses için bir tanesiyle başlamak istiyor. Sizlerin yardımı ile birlikte harika bir kombin oluşturmak istiyor.

Ekranda bulunan bölümde giyim seçenekleri göreceksiniz. Dilediğiniz şekilde ve tarzda kostüm görmek mümkündür. Seçimleriniz doğrultusunda Barbie adanın en görkemli kostümüne sahip olacaktır. Ekran adımlarını iyi takip edin ve Barbie için kostüm eklemelerini yapmayı unutmayın; Barbie’yi en şık kadın yapın…

Bir önceki yazımızda Barbie Kutlama Partisinde Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Kutlama Partisinde ve Barbie Kutlama Partisinde oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top