Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Bisiklet Macerası Oyunu

Barbie Bisiklet Macerası Oyunu

Barbie Bisiklet Macerası Oyunu

Barbie Bisiklet Macerası Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyanın tatlı prensesi Barbie sevenlerini eğlendirmeye devam ediyor. Daha önce özellikle kız hayranlarını giyim oyunları ile eğlendiren Barbie bu sefer farklı bir oyunda karşımıza çıkıyor. Erkek hayranlarının da sıklıkla oynayacağı bu güzel oyunumuzun adı Barbie Bisiklet Macerası oyunudur. Oyunu her kesim rahatlıkla oynayabilir ve eğlenceli dakikaların sahibi olabilir.

Barbie Bisiklet Macerası oyununun konusu: Barbie’nin her zaman alışık olduğumuz giyim oyunları gibi değil de bisikletle bir nevi yarışmak olacaktır. Görev ise yol üzerinde bulunan balonları toplamaktır. Her balon sonrası puan ve puanlar alacaksınız. Barbie bu güzel oyununda sizlerden destek istiyor. Puanları toplayıp adımları geçeceksiniz ve level atlayacaksınız. Oyunun ilk adımları kolay olmaktadır. Level atladıkça zor bölümler sizleri bekliyor.

Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Zorlu etaplardan geçeceğiniz oyun için Barbie sizlere güveniyor. Oyun sizleri yönlendirecek ve bu konuda kolaylık sağlayacaktır. Güzel Barbie’ye zarar vermeden onu en güvenli şekilde amacına ulaştırmanız gerekiyor. Erkek ve kız hayranları için bu güzel oyun ideal bir Barbie oyunu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top