Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Çatı Katı Partisinde Oyunu

Barbie Çatı Katı Partisinde Oyunu

Barbie Çatı Katı Partisinde Oyunu

Barbie Çatı Katı Partisinde Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Birçok parti davetine konuk olan Barbie güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi bizler sayesinde başarabilmişti. Her geçen gün daha farklı partilere davet edilen Barbie bu imajını korumak istiyor ama gün geçtikçe işi daha da zorlaşıyor. Barbie bugün de yine bir davete çağrılıyor bakalım davetin en güzel kızı olmayı başarabilecek mi? Barbie Çatı Katı Partisinde oyunu sizleri çok ama çok eğlendirecek.

Barbie Çatı Katı Partisinde oyununun konusu ise Barbie’nin giydirme oyunlarını bilen kesimin anlayacağı gibi bir kıyafet oluşturma ve deneme üzerinedir. Barbie yine güzel davete katılıyor. Misyonu gereği güzellik yarışması içinde olan Barbie bugün de en güzel şekilde hazırlanmak için sizlerden yardım isteyecek. Birbirinden düzel kıyafetleri deneyeceğiniz oyunda ortama uygun olan en güzel örnekleri bulabileceksiniz.

Ekranda birçok kıyafet göreceksiniz. Bu kıyafetler içinden en güzelini bulmak zorundasınız. Oyun da sizleri yönlendirerek sizlere kolaylık sağlayacaktır. Kıyafetlerin ardından Barbie için farklı türde aksesuarlar takılacak ve özellikler de uygulanacaktır. Barbie güzel seçimleriniz sonucunda yine her zamanki gibi en şık olacaktır.

 

Bir önceki yazımızda Barbie Kutlama Prensesi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Kutlama Prensesi ve Barbie Kutlama Prensesi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top