Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Disney Prensesi Oluyor Oyunu

Barbie Disney Prensesi Oluyor Oyunu

Barbie Disney Prensesi Oluyor Oyunu

Barbie Disney Prensesi Oluyor Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie oyunlarını sevenler için bugün yine farklı bir türden oyun sunmak istedik. Daha önce pek çok kez masal kahramanları ile ilgili oyunlar oynamışsınızdır. Bu sefer sevdiğiniz oyun kahramanı Barbie Disney’e konuk oluyor. Barbie Disney Prensesi Oluyor oyunu çok seveceğiniz bir oyun olacaktır.

Barbie Disney Prensesi Oluyor oyunu, adından da belli olduğu gibi Barbie’nin prensesliğe soyunduğunu ve prenseslere uygun güzel kıyafetler deneyeceğini konu etmektedir. Barbie’nin Disney prensesleri gibi olmak için desteğe ihtiyacı var ve bu konuda yardım edecek en uygun kişi sizlersiniz. Barbie için bilinen bütün prenses kıyafetleri hazırdır ve hazır olan bu kıyafetleri seçerek ona en uygun olanı seçmelisiniz. Birçok kıyafetlerin içinde Karlar ülkesinden pek çok güzelin kıyafetlerini bulmak da mümkün. Elsa, Rapunzel, Ariel gibi birçok güzeli güzelleştiren kıyafetler bulabilirsiniz.

Daha önce gördüğünüz güzel prenseslerin kıyafetleri, saç şekilleri ya da yüz ifadeleri örnekleme yapabilir Barbie üzerinde deneyebilirsiniz. Bu güzel örneklerle birlikte Barbie’nin diğer prenseslerden farkı kalmayacak ve adını güzel prensesler arasına yazdıracaktır.

Bir önceki yazımızda Barbie'ye İlkbahar Manikürü Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'ye İlkbahar Manikürü ve Barbie'ye İlkbahar Manikürü oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top