Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Frozen Oyunu

Barbie Frozen Oyunu

Barbie Frozen Oyunu

Barbie Frozen Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masal diyarlarının vazgeçilmezi olan Karlar Ülkesini çocuklar bilir. Bu diyarda ise müthiş farklı karakterler bulunmaktadır. Hepsinin ayrı meziyetleri vardır. Mesela Elsa Frozen‘i biliriz. Güzel prensesin daha önce birçok oyununu oynamıştık. Bugün ise farklı bir şekilde karşımıza çıkmaktalar. Fenomen Elsa gibi olmak isteyenler arasında Barbie de var. Barbie Frozen oyununu çok beğeneceksiniz.

Barbie Frozen oyunu, oyunun adından da belli edildiği gibi güzeller güzeli Barbie’nin Elsa Frozen’e benzeme çabasını konu edinmektedir. Barbie’nin de gizli bir Frozen hayranlığı vardır. Zaman zaman farklı hallerde gördüğümüz Barbie bu sefer Elsa Frozen’e benzemek için gerekli makyaj ve kostümler edinmiştir. Elsa karakterine birebir benzemek için sizlerden yardım isteyen Barbie’nin bu konuda beklentisi büyük.

İlk işlem olarak Barbie’yi Elsa Frozen’e benzetecek bir makyaj denemesi yapın. Makyajı oyun ekranının bir bölgesinden elde edebilirsiniz. Makyaj işlemi bittikten sonra ise ekranın hemen üst tarafında bulunan giyim bölümünden kıyafet seçimi yapmalısınız. Barbie yapacağınız uygun seçimlerle birlikte Elsa Frozen’e benzeyecek ve amacına ulaşmış olacak.

Bir önceki yazımızda Gelin Barbie Ve Nedimeleri Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Gelin Barbie Ve Nedimeleri oyunu ve Gelin Barbie Ve Nedimeleri Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top