Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Genç Odası Oyunu

Barbie Genç Odası Oyunu

Barbie Genç Odası Oyunu

Barbie Genç Odası Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Heyecan dolu oyunlarına alışık olduğumuz dünyalar güzeli Barbie bu geleneğini devam ettiriyor ve sevenlerine heyecan ve eğlence dolu oyunlar sunmaya devam ediyor. Geçmiş oyunlarından da bildiğimiz gibi güzelleri güzeli prenses genel olarak giyim üzerine oyunlara konuk olmuş burada bizlerle birlikte güzel oyunlar çıkarmıştı. Bugün de Barbie Genç Odası oyunu sizleri çok eğlendirecek.

Barbie Genç Odası oyununun konusu ise şu şekildedir: Barbie genç kızlar için genç odası takımı alıyor ve bunu odasına en güzel şekilde monte etmek istiyor. Barbie bu oyunu ile özellikle küçük kız hayranları çok eğlenecek diyebiliriz. Zira kızlara hitap eden renk ve modellerle birlikte süsleme yapacaksınız. Barbie aldığı takım parçalarını tam olarak nereye, nasıl koyacağını bilmiyor ve sizlerden yardım istiyor.

Barbie için ekranda bulunan tüm malzemeleri doğru bir şekilde kullanmanız gerekecek. Bunun için de adımları doğru takip etmelisiniz. Barbie’nin halı, koltuk, perde, avize gibi parçaları en güzel kullanmalısınız. Ayrıca yapmanız gerekenler ise sizlere gösterilecektir. Barbie muhteşem bir odaya sizlerin sayesinde sahip olacak.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top