Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Gizli Sayılar Oyunu

Barbie Gizli Sayılar Oyunu

Barbie Gizli Sayılar Oyunu

Barbie Gizli Sayılar Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyaların en tatlı sevimli prensesi Barbie yeni oyunları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Önceki oyunları ile hayranlarını sevindiren Barbie onlara yeni ilginç oyunları ile de eğlenceli dakikalar sunmaya hazırlıyor. Barbie Gizli Sayılar oyunu ile eğlenmeye hazır olun. Daha önceki giyim oyunlarını unutun ve bu güzel oyunun tadını çıkararak farklı bir deneyim kazanın.

Barbie Gizli Sayılar oyununun konusu ise şöyledir: Barbie ile ilgili göreceğiniz pek çok fotoğraf içinde gizli sayılar var ve siz bu sayıları bulacaksınız. Sayıları büyüteç yardımı ile kolaylıkla bulabileceksiniz. Barbie için adımları geçmek adına bu sayıları bulmanız şart. Hadi hiç vakit kaybetmeyin ve Barbie’nin resimleri içindeki sayıları bir an önce bulmaya çalışın.

Ekran yardımları vasıtası ile oyunu kolaylıkla tamamlayabileceksiniz. Adımlar geçildikçe oyunlar zorlanacaktır. Çok dikkatli olmanız gerekiyor. Sayıları bulduktan sonra üzerine tıklayınız. Fotoğraftaki sayıları bulduktan sonra diğer fotolara geçecek ve adımları bu şekilde tamamlayacaksınız. Zorlu bölümler sizleri bekliyor. Ancak Barbie sizin bu adımları geçeceğinizden şüphe etmiyor.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top