Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Kış Prensesi Oyunu

Barbie Kış Prensesi Oyunu

Barbie Kış Prensesi Oyunu

Barbie Kış Prensesi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Prenses Barbie gün geçtikçe en güzel oyunlarını armağan etmeye devam ediyor minik hayranlarına. Önceki oyunlarına değinirsek eğer genel olarak giydirme üzerine oyunlarda görmüştük onu. Davetlerde, günlük hayatta, sporda vs… Bugün de bunlara benzer bir konseptle geliyor. Barbie Kış Prensesi oyunu değerli minik hayranlarını çok eğlendirecek. Haydi durmayın ve bu heyecana ortak olun.

Barbie Kış Prensesi oyununun konusunu şu şekilde ifade edebiliriz: Barbie alışık olduğumuz üzere davetlerde her zaman en şık kız olmayı hedeflemiştir. Bugün ise yine bir prenses olarak karşımıza çıkıyor. Kış prensesi olarak göreceğimiz Barbie yine bu makama uygun kıyafetler deneyecek ve en şık kız olmayı isteyecek. Prensesliğe uygun kıyafetlerle birlikte Barbie’ye yardım edip onu mutlu etmelisiniz.

Ekranda bulunan bazı kıyafetler ile birlikte denemeler gerçekleştirebilirsiniz. Barbie için en yakışanı bulmak sizin göreviniz olacak. Onu diğer kızlardan ayıracak olan bir kostüm geliştirmelisiniz. Giydirme sonrası ise Barbie’ye takı ve aksesuar gibi özellikler de eklemelisiniz. Haydi vakit kaybetmeyin ve Barbie’yi en güzel prenses ilan edin.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin İlkbahar Stili Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin İlkbahar Stili ve Barbie'nin İlkbahar Stili oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top