Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Kutlama Partisinde Oyunu

Barbie Kutlama Partisinde Oyunu

Barbie Kutlama Partisinde Oyunu

Barbie Kutlama Partisinde Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie partilere katılmaya devam ediyor. Partiler onun vazgeçilmez etkinliğidir. Bu sayede her partide en şık olmayı benimser. Daha önce katıldığı birbirinden farklı partilerden de hatırlayacağımız gibi Barbie hep en şık olmayı hedeflemiş ve bunda da başarılı olmuştu. Bugün de yine aynı şekilde farklı bir organizsyona hazırlanıyor. Barbie Kutlama Partisinde oyunu ile keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Barbie Kutlama Partisinde oyununun konusun ise şu şekildedir: Barbie davetlere katılmaya devam ediyor. Bu seferki durağı bir kır partisidir. Bu ortama en uygun olan bir kıyafet seçecek Barbie’ye yardım etmelisiniz. Açık hava olması sebebiyle cıvıl cıvıl ve rengarenk tercihler seçecek olan Barbie için karar vermek çok da kolay değil. Haydi durmayın ve bir an önce Barbie’yi partiye hazırlayın.

Daha önceden de alışık olduğumuz tarzda kıyafetleri bulunan Barbie’nin gardırobuna göz gezdirin. Kıyafet seçimlerinizi kır partisine uygun olarak yaparsanız doğru bir seçim yapmış olursunuz. Kıyafet seçiminden sonra ise takı ve aksesuarlara dikkat ediniz. Saçları da bu konuda hassas yaklaşılması gereken bölgelerdendir.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Nişanı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Nişanı oyunu ve Barbie'nin Nişanı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top