Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Muhteşem Deniz Kızı Oyunu

Barbie Muhteşem Deniz Kızı Oyunu

Barbie Muhteşem Deniz Kızı Oyunu

Barbie Muhteşem Deniz Kızı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzelliği ile dillere destan namı tüm dünyaya sıçramış, bebekler gibi tatlı yüzü ile meşhur prensesimiz Barbie bugün yine güzel bir oyunla geliyor. Küçük hayranlarını masal, çizgi film gibi serileri ile heyecanlandıran güzel prenses, oyunlarında da aynı çizgisini devam ettirmektedir. Barbie Muhteşem Deniz Kızı oyunu ile birlikte keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

Barbie Muhteşem Deniz Kızı oyunundaki konu tam olarak, Barbie’nin deniz altı macerasını anlatıyor ve burada ortama uygun olarak güzel kıyafetle deneyeceğini belirtiyor. Barbie, deniz altında da şıklığını koruyor. Muhteşem kıyafetlerle birlikte görevine başlayacak olan Barbie ilk olarak hangi kıyafeti deneyeceği konusunda ise kararsız. Burada devreye girecek olan sizler güzel tercihlerle Barbie’ye en iyi şekilde yardımcı olacak, onu mutlu etmeye çalışacaksınız.

Dilediğiniz kadar farklı şekiller üretebilirsiniz. Parça halinde haya bütün halinde bir kıyafet oluşturabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken oyun ekranında yer alan bölümü karıştırmak olacaktır. Kıyafet sonrası takılar, aksesuarlar da ihmal edilmemeli. Barbie, onu en iyi şekilde göreve hazırlayacağınızdan emin.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Çiftliği Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Çiftliği ve Barbie'nin Çiftliği oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top