Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Opera Sanatçısı Oyunu

Barbie Opera Sanatçısı Oyunu

Barbie Opera Sanatçısı Oyunu

Barbie Opera Sanatçısı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyaların güzeli prenses Barbie, oyunları ile küçük hayranlarını sevindirmeye, mutlu etmeye devam ediyor. Bugün yine eskileri aratmayacak bir oyun ile gelen sevimli prenses farklı bir kurgu ile giydirme oyununa konuk oluyor. Bu oyunda da yalnız bırakmayacağımız Barbie’nin oyununun adı Barbie Opera Sanatçısı oyunudur. Oyundan son derecek zevk alacağınızı rahatlıkla belirtebiliriz.

Barbie Opera Sanatçısı oyununun konusunu ise şu şekilde belirtebiliriz: oyunun isminden de anlayabileceğimiz gibi Barbir bu oyunda bir opera sanatçısı olacaktır Opera sanatçısı olmak da kolay bir şey değildir. Özellikle giyim konusunda dikkat etmeli buna özen göstermelidir. Sahneye uygun olan kıyafetler hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. Sizler de Barbie’ye bu konuda yardım edecek, seçimlerinde destek olacaksınız.

Opera için uygun kıyafetin bulunacağından emin olan Barbie ayrıca en şık olmayı da hedeflemektedir. Bunun için de normalin dışına çıkacak ilginç ama şık kıyafetler bulmamız gerekiyor. Prenses Barbie için en ilginç ve en uygun kıyafeti hemen bulun. Ayrıca aksesuarları da kıyafetinden eksik etmemeye özen gösterin.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Nişanı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Nişanı oyunu ve Barbie'nin Nişanı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top