Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Plates Yapıyor Oyunu

Barbie Plates Yapıyor Oyunu

Barbie Plates Yapıyor Oyunu

Barbie Plates Yapıyor Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie‘nin dünyalar güzeli olmasının nedenleri arasında sık sık bakım ve spor yapması ana neden olarak belirtilir. Barbie vakit buldukça plates yapar ve fiziğini mümkün mertebe geç ve etkileyici kılar. Oyunlarında da gördüğümüz gibi Barbie güzel fiziği ile dikkat çekiyor giydiği güzel elbiselerle bu güzelliğe güzellik katıyor. Barbie Plates Yapıyor oyunu ile çok eğleneceğinizi belirtebiliriz.

Barbie Plates Yapıyor oyununun konusunu belirttik, biraz açalım… Barbie güzel fiziğini ve formunu korumak adına platesine devam etmektedir. Tabi plates yaparken de giyimine özen göstermektedir Barbie. Bunun için de platese uygun rahat ve şık giyimler buldu. Bunları ona giydirmek için de sizler yardımcı olacaksınız. Haydi durmayın ve bir an önce Barbie’nin platese başlaması için oyuna başlayın.

Ekranda birbirinden güzel şık kıyafetler göreceksiniz. Bu spor giyimleri ile birlikte Barbie’ye rahat ortamlar hazırlayacaksınız. Her zaman şık olmayı benimseyen Barbie için oyun adımlarını takip edin ve bu oyunda da onu en güzel yapın. Barbie seçimlerinizle çok mutlu olacak.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top